5 trendů Smart Home pro rok 2019, které musíte znát

Topení se zapne, jakmile přijdete domů, a vypne se, jakmile nasednete do auta. Zapněte světla s jedním stisknutím tlačítka na displeji svého smartphonu a zkontrolujte svou bezpečnostní kameru odkudkoli. V  Smart Home toto není vize budoucnosti, ale dnešní realita.

Produkty Smart Home jsou navrženy tak, aby váš každodenní život učinily snadnějším, chytřejším a pohodlnějším. Každý den jsou vyráběny nové chytré produkty, které řeší problémy, o kterých ještě ani nevíte. V tomto článku Vám pomůžeme s orientací ve světě Smart Home tím, že Vás seznámíme s 5 největšími trendy Smart Home pro rok 2019.

Chcete mít aktuální informace? Podívejte se na náš Facebook!

Trend 1: Seznamte se s novým chytrým reproduktorem

„Hey Google“, „Hello Alexa“ nebo „Hi Siri“ – to jsou slova, které budeme v roce 2019 slýchat čím dál častěji. Konverzace s digitálním asistentem na Vašem smartphonu se stala běžnou činností. Tento rok se tito asistenti stanou i součástí Vašich obývacích pokojů.

Google Home, Apple Homepod a Amazon Echo – to jsou všechno chytré reproduktory, které umožňují hlasové ovládání Vašeho Smart Home . Ano, to znamená, že můžete mluvit se svým domem.

Požádejte asistenty Alexu nebo Google, aby rozsvítili světla, snížili termostat nebo zapnuli zařízení připojená do chytrých zásuvek. Kromě toho, že Vám poskytují ještě větší kontrolu nad Vaším Smart Home , Vám tyto reproduktory mohou také sdělit počasí, nejnovější zprávy nebo vyprávět pohádky na dobrou noc.

Trend 2: Šetřete energií snadno a pohodlně

Kvůli neustále se zvyšujícím cenám energií a probíhající debatě o změně klimatu je úspora energie žhavým tématem roku 2019 a následujících několika let. Sice můžete šetřit energii tím, že budete sedět ve studeném a tmavém domově, ale to přeci nikdo nechce.  Smart Home  naštěstí poskytuje mnohem pohodlnější řešení.

Úspora energie začíná ve chvíli, kdy získáte povědomí o své energetické spotřebě. Naše chytré zástrčky s monitorem napájení Vám poskytují přehled nad spotřebou energie dané zástrčky prostřednictvím aplikace  SmartLife . Tím získáte jasné porozumění o tom, kolik energie Vaše domácí spotřebiče spotřebovávají. Nejste spokojeni s čísly, která vidíte? Odpojte zařízení pouhým dotykem prstu.

Chytrá světla jsou také jednoduchým řešením pro úsporu energie. Výhodou je kromě použití nejnovější LED technologii také schopnost ovládat světla prostřednictvím smartphonu. Nikdy nenechávejte rozsvícená světla v místnostech, ve kterých zrovna nejste. Jediným klepnutím na displej smartphonu nebo vyslovením příkazu pro Váš chytrý reproduktor můžete světla snadno vypnout.

Více tipů pro úsporu energie se společností Nedis® získáte kliknutím sem 

Trend 3: Rozlučte se s bezpečnostní kamerou a přivítejte chytrý video zvonek

Používáte (chytrou) bezpečnostní kameru, abyste svůj domov udrželi v bezpečí? Letošní rok bude patřit chytrému video zvonku. Vestavěná kamera Vám umožňuje se podívat ven, ale to není všechno.

Přemýšleli jste někdy o tom, že byste chtěli mluvit se svým místním doručovatelem pošty, přivítat svou rodinu z kuchyně nebo dostat zprávu na telefon o tom, že k vám dorazil nečekaný host? S chytrým zvonkem je toto všechno možné.

Vyměňte svůj současný zvonek za rychlé a chytré řešení a připojte svou aktuální bezpečnostní kameru pro ještě větší pocit bezpečí.

Trend 4: Chytřejší domov bez rozbočovače nebo mostu Smart Home

" Smart Home je tak chytrý, jako jeho nejslabší článek. Tím slabým článkem je většinou rozbočovač nebo most Smart Home . Rozbočovač se používá pro propojení různých chytrých zařízení mezi sebou a internetem. Bez něj by většina chytrých zařízení tak chytrá nebyla.

S nejnovější technologií je možné propojit chytrá zařízení bez rozbočovače. Tato zařízení se připojují přímo k Vaší bezdrátové síti. Díky tomu je vytváření a rozšiřování Smart Home jednodušší a flexibilnější.

Všechny produkty Smart Home z řady Nedis® SmartLife jsou připraveny k připojení k Vaší bezdrátové síti ihned po otevření balení. Stáhněte si aplikaci pro systém Android nebo iOS propojte své produkty SmartLife se svým osobním účtem. To, jak chytrá Vaše domácnost bude, záleží na Vás."

Trend 5: Darujte produkt Smart Home jako dárek

Byli jste nedávno na narozeninové oslavě? Je tu velká šance, že  Smart Home  byl jedním z diskutovaných témat a možná došlo i na jeho předvádění. Chytré produkty jsou sexy a především muži jsou pyšní na svá nová chytrá řešení.

Díky tomu jsou produkty  Smart Home  tím dokonalým dárkem k narozeninám, výjimečným událostem nebo na dovolenou. S neustále se rozšiřující řadou možností a jednoduchým přímým připojením Wi-Fi se jedná o chytrý dárek. Nevyžadují žádné další investice a přidání dalších produktů  Smart Home  je hračka.

Nyní víte vše o největších trendech  Smart Home  pro rok 2019. Který produkt si vyberete pro sestavení svého  Smart Home  jako první?