Vysoké standardy a pravidelné testy

Svým zákazníkům chcete nabízet produkty nejvyšší kvality. Stejně jako my! Naše produkty splňují nejvyšší možné standardy. Pravidelně prověřujeme naše dodavatele a testujeme kvalitu všech našich produktů, abychom zajistili konzistentní kvalitu. 

Standardy Amfori BSCI pro ochranu zdraví, bezpečnosti, životního prostředí a dokumentaci

Společnost Nedis se snaží vyhovět požadavkům standardů Amfori BSCI. To znamená, že všechny naše produkty jsou vyráběny na bezpečných pracovištích, kde jsou dodržována lidská práva a smlouvy zaměstnanců jsou v souladu s pracovním právem příslušné země. 

Amfori je celosvětová iniciativa za dodržování společenských norem, jejímž cílem je zlepšovat pracovní podmínky v dodavatelských závodech na celém světě a zajistit ekologické řízení zásobovacích řetězců.

O produkty se staráme jako o vlastní

Každý nový produkt podrobně testujeme v laboratoři, abychom zajistili splnění nejvyšších možných produktových standardů. Prohlášení o Shodě, Bezpečnostní Datové Listy a speciální certifikace produktu zobrazíte na stránce s podrobnostmi o daném produktu kliknutím na příslušné tlačítko (pro zobrazení všech dokumentů). V případě jakýchkoli dotazů nebo žádostí o dokument nás kontaktujte.

Kontrola dodavatele

Provádíme pravidelné prověrky svých dodavatelů a výsledky využíváme k tomu, abychom zajistili, že vám pokaždé dodáme správnou kvalitu produktů. Naše aktivity:

  • Audit dodavatele
  • Hodnocení logistiky a kvality
  • Rozvoj dodavatelů

Kvalita jako součást našeho chytrého provozu

Náš tým kvality provádí před odesláním důkladné inspekce na základě postupů odhadu rizik a statistických metod (AQL Úrovně II). V případě zjištění problému s kvalitou následují okamžitá opatření na zlepšení produktů/procesů. Díky těmto preventivním činnostem můžeme zajistit stabilní kvalitu.

  • Inspekce před odesláním
  • Řízení shody s normami
  • Zlepšování produktů a procesů

Služby zákazníkům

Svým zákazníkům chcete nabídnout produkty s vysokou užitnou hodnotou. Stejně jako my! Zaručujeme dostupnost a doručení produktů na správné místo a ve správný čas. Dokonce i přímo Vašim zákazníkům.

Pokud si vyberete produkty Nedis, vybíráte si také osobní služby. Vyhrazený produktový specialista s potěšením zodpoví veškeré případné dotazy Vás i Vašich zákazníků. 

Náš Tým Kvality navíc úzce spolupracuje s našimi Produktovými Manažery a výrobci na řešení všech případných problémů a tím poskytuje další úroveň zajištění.

Chcete se stát partnerem společnosti Nedis?

Staňte se prodejcem a získejte plný přístup k našemu e-shopu. Nebo nás kontaktuje, pokud máte jakékoli dotazy.