Your smart business partner

Váš chytrý obchodní partner pro maloobchod

Od kompletních konceptů prodejen přes přehledné balení a silnou značku až po soukromé označování. Doplňujeme Vaši produktovou řadu a Vašim zákazníkům usnadňujeme výběr správných produktů pro jejich každodenní potřeby.

Ano, chci se zaregistrovat

Balení s možností vlastního výběru

Balení produktů Nedis je speciálně navrženo. Proč speciálně? Balení je založeno na způsobu, jakým zákazníci vyhledávají produkty. Kromě skvělého vzhledu je balení speciálně vytvořeno tak, aby zákazníkům usnadnilo výběr bez nutnosti zatěžovat Váš personál. 

Výběr produktů, které mají vysokou užitkovou hodnotu, snadno se používají a jsou ideální pro každodenní potřeby, je přehlednější díky těmto prvkům:

 1. Ikony s možností vlastního výběru
 2. Profesionální fotografie
 3. Ilustrace životního stylu
 4. Přehledný popis ve více jazycích
 5. QR kód s odkazem na online informace

Koncepty regálů

Nabízíme kompletní koncepty prodejen, které Vám poskytnou tu nejlepší podporu a pomohou vytvořit prodejní příležitosti. Díky konzistentnímu vzhledu a dojmu z produktů Nedis můžete neomezeně doplňovat další produkty, aniž byste byli nuceni mísit značky nebo vzhled a dojem z produktů.

Co nabízíme?

 • Regálová řešení přizpůsobená Vašim potřebám
 • Dodání s poutačem nebo prezentační deskou
 • Osobní poradenství týkající se sortimentu
 • Přehledný výběr pro zákazníka

Prezentace v prodejně

Prezentujte svou řadu produktů Nedis co nejlépe v prodejnách, abyste zvýšili prodej, informovali své zákazníky a vytvořili povědomí o produktech.

Co nabízíme?

 • Bannery
 • Prezentační desky
 • Vlastní propagační materiály
 • Předváděcí panely pro prodejny

Produkty Nedis zásobí Vaši prodejnu chytrými alternativami k předním značkám

Private labelling

Společnost Nedis Vám nabízí kompletní služby soukromého označování, které zahrnují například sourcing, kontrolu kvality, design a logistiku. Chcete se o některý z těchto úkonů postarat sami? Také u nás můžete outsourcovat jen část celého procesu.

Objednávejte ve velkém a ušetříte

Očekáváte, že budete jeden konkrétní produkt prodávat nebo dovážet ve velkém množství? Začněte spolupracovat se společností Nedis a vydělejte na skvělých příležitostech. Postaráme se o kompletní proces od sourcingu, balení a návrhu až po doručení produktů.

Nedis, your smart business partner

Chápeme, že naše služby jsou Vašimi službami. Proto jsme pro Vaše zákazníky vytvořili uživatelsky přívětivé webové stránky. Vaši zákazníci se mohou nechat inspirovat a nalézt přehledné informace o produktech značky Nedis. Jakmile se zákazník rozhodne pro nákup, v praktickém vyhledávači prodejen najde naše prodejce. Pokud stále zůstanou nějaké nezodpovězené otázky, osobní produktový specialista ochotně pomůže Vám i Vašim zákazníkům. 

Díky dlouhotrvající spolupráci s různými předními dodavateli jsme spolehlivým partnerem, který Vám vždy dodá nejnovější relevantní produkty na správné místo a ve správný čas. 

Chcete se stát partnerem společnosti Nedis?

Staňte se prodejcem a získejte plný přístup k našemu e-shopu. Nebo nás kontaktuje, pokud máte jakékoli dotazy.