Objednávejte ve velkém a ušetříte, řešení značky Nedis

Vytvářejte prodejní příležitosti prostřednictvím úspory nákladů

Maximalizujte své zisky a splňte potřeby svých zákazníků chytrým objednáváním velkého množství produktů. Postaráme se o kompletní proces od sourcingu, balení a návrhu až po vlastní doručení produktů.

Objednávejte ve velkém a ušetříte

Plánujete prodávat velké množství konkrétního produktu? Nakupujte ve velkém a výhodněji a zvyšte své marže a zisky díky kvalitním a snadno použitelným produktům s vysokou užitnou hodnotou. 
 

Jaké výhody z toho plynou pro Vás?

Balení s možností vlastního výběru

Balení našich produktů je speciálně navrženo. Proč speciálně? Balení je založeno na způsobu, jakým zákazníci vyhledávají produkty. Kromě skvělého vzhledu je balení speciálně vytvořeno tak, aby zákazníkům usnadnilo výběr bez nutnosti zatěžovat Váš personál. 

Díky konzistentnímu vzhledu a dojmu z našich produktových řad můžete do množstevních nabídek libovolně doplňovat další produkty nebo řešení. Tímto způsobem můžete pro své zákazníky vytvořit nabídku šitou na míru jejich individuálním potřebám. 


Chytré podnikání s množstevními nabídkami

Díky dlouhotrvající spolupráci s různými předními dodavateli jsme spolehlivým partnerem, který Vám vždy dodá nejnovější relevantní produkty na správné místo a ve správný čas. 

Díky více než 50 tisícům zákazníků kupujeme větší množství produktů. Vyšší kvantita pak pro Vás znamená konkurenceschopné ceny a zajímavé marže! 

„Spolupracujte se společností Nedis a společně vytvoříme skvělé prodejní příležitosti!“

Logistika

Nabízíme flexibilní logistické služby, kterými vyjdeme vstříc Vašim potřebám a přáním. Od dodávek z evropských skladišť až po doručení FOB přímo z Číny – větší množství zboží lze doručit z Asie přímo do Vašeho skladu. Veškeré dodávky obstarává naše pobočka v Číně, díky čemuž jsme schopni zajistit včasné doručení všech produktů a splnění kvalitativních standardů a také zprostit naše zákazníky rizika a nutnosti vynakládat další úsilí. Víme, že nepotřebujete kontejnery naplněné jedním produktem od jednoho dodavatele. Proto nabízíme možnost kombinovaných kontejnerů: jedná se o kombinaci různých položek od různých dodavatelů v jednom kontejneru, takže za dovoz zaplatíte jen jednou.

Plánujete prodávat větší množství konkrétního produktu?

Požádejte o bezplatnou cenovou nabídku a získejte pro svou společnost tu nejlepší cenu. Pro více informací navštivte tuto stránku.