Široký & Inovativní sortiment

Společnost Nedis vám může pomoci začít s nízkonákladovými produkty. Ale co až bude váš zákazník spokojený a připravený začít investovat více?

 

Nedis má širokou nabídku produktů, které podporují celou škálu zákazníků.

Nabízíme cenově dostupné produkty spotřební elektroniky pro snadnější, zdravější, chytřejší a propojenější každodenní život v kombinaci se službami s přidanou hodnotou. Sortiment obsahuje více než 8 500 produktů rozdělených do osmi hlavních kategorií.


Nedis je partnerem, který může pomoci s věrností zákazníků, kteří se k němu opakovaně vracejí, protože modernizují a rozšiřují technologie ve svých domácnostech.

Konektivita a média

Svět je propojen více než kdy dříve, od spojení s druhým koncem světa pomocí zařízení připojených k internetu, až po spojení s druhou stranou vašeho obývacího pokoje pomocí správného kabelu. Sortiment Nedis podporuje propojování lidí, technologií a domácností. 

 

Domov a bydlení

Způsob, jakým lidé komunikují se svými domovy, se mění a tito spotřebitelé potřebují produkty, které se snadno používají, šetří jejich čas a energii a nezatěžují jejich rozpočet. Nedis nabízí řadu produktů, které pomáhají s inteligentním životním stylem.

 

Kategorie produktů Nedis

Kabely a adaptéry

Váš dokonalý zdroj kabelů, adaptérů, přepínačů a konvertorů, který nabízí rozmanité možnosti, bezproblémové připojení a špičkovou kvalitu. Vylepšete své připojení ještě dnes!

 

Zobrazit produkty

Počítače & Mobilní zařízení

Objevte širokou nabídku počítačového a mobilního příslušenství a pokročilého herního vybavení! Rozšiřte s námi svůj digitální svět.

 

Zobrazit produkty

Domácnost & Bydlení

Proměňte svůj domov v útočiště s domácími potřebami Nedis. Zjednodušte úkoly pomocí našich efektivních řešení a vytvořte pohodlnější životní prostor.

 

Zobrazit produkty

Kuchyně & Vaření

Vylepšete vaše vaření s Nedis kuchyňskými potřebami. Objevte inovativní gadgety, špičkové spotřebiče a precizní nádobí, které vám zajistí dokonalý kulinářský zážitek.

 

Zobrazit produkty

Osvětlení

Rozjasněte své okolí s kolekcí osvětlení Nedis. Prozkoumejte různá svítidla, chytré osvětlení a energeticky úsporné žárovky pro všechna vaše přání ohledně osvětlení.

 

Zobrazit produkty

Bezpečnost & Zabezpečení

Zajistěte si bezpečnost díky širokému bezpečnostnímu sortimentu Nedis. Nabízíme nástroje pro váš klid, od chytrých kamer až po alarmy.

 

Zobrazit produkty

Zvuk & Obraz

Ponořte se do výjimečných audiovizuálních zážitků se společností Nedis. Objevte reproduktory Bluetooth, držáky na TV a špičkové audio vybavení pro bezkonkurenční zábavu.

 

Zobrazit produkty

Chytrá domácnost 

Vstupte do světa domácí automatizace s Nedis SmartLife. Prozkoumejte širokou škálu chytrých domácích zařízení pro pohodlí a ovládání, od zásuvek přes osvětlení, kamery až po termostaty.

 

Zobrazit produkty