Balení, které můžete volně kombinovat a slučovat

Když má Vaše produktová řada přehledný koncept balení, pro zákazníky je jednodušší najít to, co hledají. S našimi koncepty produktových řad, jako jsou např. Fresh Green, Stylish Titanium a Themed, nabízíme přesně takový typ konzistence a přehlednosti. Můžete libovolně přidat jakýkoli produkt řad Nedis®, aniž byste míchali různé značky dohromady nebo kombinovali nevhodný vzhled a dojem. Rozhodnutí je na Vás – vyberte si z více než tisíce produktů a vytvořte si svou vlastní produktovou řadu, která je vhodná pro Vaše zákazníky.

Fresh Green

Rozpoznatelný díky jasné zelené barvě, která dodává každému balení svěží vzhled. Náš koncept Fresh Green najdete u všech našich produktových kategorií: Smart Zařízení, Dům a Domácnost, Zvuk a Obraz a Mobilní Produkty a Média. Naše kompletní řada Fresh Green se vyznačuje produkty se snadnou obsluhou a výhodnou cenou

Každé balení je opatřeno přehlednými ikonami, které představují specifikace, vícejazyčným popisem a QR kódem s přímým odkazem na úvodní stránku.

Stylish Titanium

Produktové balení Stylish Titanium poznáte podle jeho titanově zbarvených kontur. Balení vytváří luxusnější vzhled a dojem, který ladí s obsahem. Produkty z řad Stylish Titanium mají exkluzivnější provedení a jsou vyrobeny z vytříbených materiálů. Co se skrývá v daném balení poznáte podle typu designového konceptu a použitého materiálu.

Každé balení je opatřeno přehlednými ikonami, které představují specifikace, vícejazyčným popisem a QR kódem s přímým odkazem na úvodní stránku.

Herní řada

Hráči vždy vědí, co chtějí a co potřebují. Potřebují produkty, které budou ladit s jejich neobyčejnými světy! My tomu rozumíme a Vy samozřejmě také. Při vytváření Nedis® herní řady jsme se nechali doslova unést. Díky tmavému rozvržení, ohnivému drakovi a létajícím jiskrám je koncept tohoto balení exkluzivnější než ty ostatní. Speciálně navržené logo v podobě dračí hlavy, pařátů a ocasu, je implementováno na balení i samotných produktech.

Řada Akčních Kamer

Jsme průzkumníci. Objevování nových destinací, posouvání našich sportovních výkonů na vyšší úroveň v horách nebo ponoření do tajemných mořských hlubin jsou všechno zážitky, které lze jen těžko popsat slovy. Nedis® akční kamery jsou schopny tyto okamžiky zachytit v obrazech. Produkty jsou vhodné nejenom pro extrémní sporty, jako je snowboarding nebo jízda na horském kole, ale i pro turistiku nebo kempink. Design balení je uzpůsoben tomuto účelu. Všichni by měli být schopni produktu rozumět. Díky průhlednému oknu a čistému obrazu se naše průzkumnické duše mohou prohánět světem a užívat si adrenalinové zážitky plnými doušky.

Řada SmartLife

Chytrým technologiím se opravdu daří. Čím dál více oblastí našeho života je spojeno s našimi smartphony. Naše produktová řada SmartLife je součástí tohoto rozvoje. Jelikož se jedná o nové, ale nadčasové produkty, vzhled balení je čistý a moderní. Balení je opatřeno strukturou produktových fotografií, přehledných ikon a vícejazyčných popisů. K produktům, které vyžadují hlubší porozumění, jsou přidány dodatečné informace. Například Chytré žárovky jsou opatřeny energetickým štítkem.