Bezpečnost a zabezpečení,
vše jednoduše pro domov i kancelář

Pocit bezpečí a jistoty je určitě k nezaplacení, ale přesto nemusí být drahý. Společnost Nedis® Vám nabízí vše, co potřebujete pro pocit bezpečí, ať jste doma, či kdekoli jinde.

Chraňte to, co je nejdůležitější

Nemusíte být odborníkem na elektroniku, abyste si na pracovišti či doma nastavili zabezpečovací systém. Stačí jen otevřít balení a připojit se k zařízení.

 

Zobrazit všechny produkty v našem e-shopu

Detektory – naše detektory jsou citlivé a vybavené hlasitými zabudovanými sirénami, které Vás upozorní na jakékoli nebezpečí.

Ať už hledáte detektory úniku kouře, plynu, tepla, oxidu uhelnatého nebo vody, nabízíme Vám různé typy a modely.
 

Zobrazit všechny produkty v našem e-shopu

Oxid Uhelnatý

Tento detektor oxidu uhelnatého má životnost až 10 let a je o 75 % menší než většina ostatních detektorů oxidu uhelnatého. Díky výkonnému senzoru a hlasitému alarmu Vás upozorní na první detekci nebezpečí.

Zobrazit produkt

Detektor Kouře

Naše detektory kouře mají dlouhou životnost a jsou dodávány s bateriemi, které mají dlouhou výdrž. Tento model má kompaktní konstrukci o rozměrech pouhých 43 x 43 mm, takže se vejde do každého prostoru.

Zobrazit produkt

Detektor Úniku Vody

Můžete díky němu včas zaznamenat případný únik vody, a to i na obtížně přístupných místech. Zařízení se dokonce umí připojit k síti Wi-Fi a zaslat Vám push oznámení do Vašeho smartphonu, aby Vás informovalo o nebezpečí.

Zobrazit produkt

Nedis® SmartLife

Předpokladem pohody v životě je pocit bezpečí. Pomocí těchto kvalitních bezpečnostních kamer s přídavnou funkcí hlasové zpětné vazby prostřednictvím plně obousměrného zvukového přenosu přes Váš smartphone můžete monitorovat a nahrávat dění kolem svého majetku.

Ochrana domova – Chcete mít přehled o tom, co se děje u Vás doma?

Nabízíme různá řešení. Můžete si vybrat mezi atrapami pro snadné zastrašení narušitelů nebo řešeními,
která detekují jakýkoli pohyb a zašlou Vám oznamovací zprávu.
 

Zobrazit všechny produkty v našem e-shopu

Atrapa Bezpečnostní Kamery

Hledáte nízkorozpočtová řešení, která vypadají jako skutečná věc? Vyzkoušejte zabezpečovací atrapy. Profesionální a realistické provedení zastraší narušitele. Nízké náklady, vysoká účinnost.

Zobrazit produkt

Domovní Zvonek s Kamerou

Zjistěte, kdo je za dveřmi, i když nejste doma. Zařízení odešle oznámení do Vašeho smartphonu, kdykoli se někdo nachází u Vašich dveří nebo v jejich blízkosti. S návštěvníkem můžete zahájit videohovor nebo se podívat na uložené snímky a zjistit, kdo dnes byl u Vašich dveří. 

Zobrazit produkt

IP Bezpečnostní kamera

IP kamery jsou dodávány v různých modelech pro vnitřní i venkovní použití. Vyberte si model, který zaznamenává snímky a umožňuje Vám poslouchat osoby před kamerou a mluvit s nimi.

Zobrazit produkt

Všechny produkty pro zabezpečení domácnosti

Zobrazit všechny produkty v našem e-shopu