Smart selling od značky Nedis

Prodejní podpora pro váš sortiment, online i offline

Způsob, jakým spotřebitelé kupují předměty své každodenní potřeby, se mění. Chtějí produkt, který je tou správnou volbou a nerozmete jejich rozpočet na kusy. Porovnávání produktů by nemělo být časově náročné. Nedis vám pomůže zajistit přehledný výběr.
 

Balení s možností vlastního výběru

Balení produktů Nedis je speciálně navrženo. Proč speciálně? Balení je založeno na způsobu, jakým zákazníci vyhledávají produkty. Kromě skvělého vzhledu je balení speciálně vytvořeno tak, aby zákazníkům usnadnilo výběr bez nutnosti zatěžovat Váš personál. 

Výběr produktů, které mají vysokou užitkovou hodnotu, snadno se používají a jsou ideální pro každodenní potřeby, je přehlednější díky těmto prvkům:

 1. Ikony s možností vlastního výběru
 2. Profesionální fotografie
 3. Ilustrace životního stylu
 4. Přehledný popis ve více jazycích
 5. QR kód s odkazem na online informace

Jak funguje?

1. Ikony usnadňující samostatný výběr

Ikony uvidíte a rozeznáte na jediný pohled. Zdůrazňují důležité vlastnosti produktu, abyste si Vy i Vaši zákazníci mohli snadno vybrat podle příslušných kritérií. 

2. Profesionální fotografie

Co vidíte, to dostanete. V krabici najdete ten skvěle vypadající produkt, který je na ní zobrazený. 

3. Ilustrace životního stylu

Hledání toho správného produktu může být náročné. Díky jasným informacím na každém balení můžete zjistit, že opravdu půjde o ten správný produkt pro Vaše účely.  

4. Přehledný popis ve více jazycích 

Nezáleží na tom, odkud jste nebo jakým jazykem mluvíte. Váš zákazník by měl mít možnost si užít produkty, díky nimž je život snazší, chytřejší a zábavnější. 

5. QR kód s odkazem na online informace

Naše produkty jsou dodávány s jasnými informacemi a jsou především použitelné ihned po rozbalení. Pokud produkt Nedis® přece jen vyžaduje krátké nastavení, vychází z našeho důrazu na jednoduchost instalace. Díky QR kódu na krabici si můžete najít internetovou verzi příručky nebo se podívat na příslušné video. 

Prezentace v prodejně

Prezentujte svou řadu produktů Nedis co nejlépe v prodejnách, abyste zvýšili prodej, informovali své zákazníky a vytvořili povědomí o produktech.

Co nabízíme?

 • Bannery
 • Prezentační desky
 • Vlastní propagační materiály
 • Předváděcí panely pro prodejny

Koncepty regálů

Nabízíme kompletní koncepty prodejen, které Vám poskytnou tu nejlepší podporu a pomohou vytvořit prodejní příležitosti. Díky konzistentnímu vzhledu a dojmu z produktů Nedis můžete neomezeně doplňovat další produkty, aniž byste byli nuceni mísit značky nebo vzhled a dojem z produktů.

Co nabízíme?

 • Regálová řešení přizpůsobená Vašim potřebám
 • Dodání s poutačem nebo prezentační deskou
 • Osobní poradenství týkající se sortimentu
 • Přehledný výběr pro zákazníka

Víme, že Vaše prodejní síla je naším společným úspěchem.

nedis logo

Podpořte prodej přes internet

Díky profesionálním fotografiím produktů a jasným produktovým informacím můžete očekávat, že dostanete to, co jste si vybrali. Vaši zákazníci si mohou vybrat z pěkných produktů na internetu a budou rádi, až zjistí, že produkt bude přesně odpovídat jejich potřebám. Videa, obrázky 360° a daleko více Vám pomůže podpořit své prodeje a zajistí dobrý podklad pro poprodejní služby. 

Propojte své systémy se systémy společnosti Nedis díky službě Nedis connect a využívejte naše kvalitní informace o produktech, abyste podpořili svůj e-shop a ušetřili si čas i práci.

Chcete se stát partnerem společnosti Nedis?

Staňte se prodejcem a získejte plný přístup k našemu e-shopu. Nebo nás kontaktuje, pokud máte jakékoli dotazy.