Private labelling, služba značky Nedis

Vaše vlastní značka a produktová řada

Termínem Private labelling rozumíme výrobu a dodání zboží pod vaší vlastní značkou.

Private labelling

Chcete, aby se Vaše značka stala synonymem elektronických produktů nabízejících vysokou kvalitu, snadné použití a vysokou užitnou hodnotu?

Rozšiřte svou nabídku produktů a zvyšte prodeje díky výrobkům vlastní značky. Vše je ve Vašich rukou, ale my Vám můžeme nabídnout kompletní služby soukromého označování, které zahrnují například sourcing, kontrolu kvality, design a logistiku.

„Prodávejte produkty pod svou značkou a zvyšte své příjmy tak, že zkrátíte zásobovací řetězce! “

Vaše značka plnící každodenní potřeby

S pomocí společnosti Nedis můžete pod vlastní značkou nabízet taková elektronická řešení, která Vašim zákazníkům umožní vykonávat každodenní aktivity a splní jejich každodenní potřeby. Nabízejte různorodou a výnosnou produktovou řadu založenou na nejnovějších technologiích a inovacích, která zároveň sleduje nejnovější trendy – a zároveň propagujte svou vlastní společnost nebo značku. 

Společnosti, které již používají řešení pro soukromé označování od značky Nedis

Coolblue

Coolblue je rychle rostoucí průkopník z řad internetových prodejních společností, který otevřel devět kamenných obchodů a také provozuje e-shopy v Nizozemsku a Belgii. 

Další informace

Système U

Système U je sdružení maloobchodních prodejců, které tvoří přibližně 800 nezávislých prodejen, supermarketů a hypermarketů.

Další informace

Habufa

Pro společnost Nedis je velkým potěšením přispívat svým řešením privátní značky pro značku COCO – jednu ze značek v portfoliu společnosti Habufa.

Další informace

Vaše značka, naše starost

Balení a informace o produktu

Využijte našich více než 35letých zkušeností a našeho konceptu balení s možností vlastního výběru k posílení vlastní značky. Určete si svou vlastní obchodní identitu – vzhled a ducha vaší společnosti – která Vás odliší od konkurence.

Kromě chytrého balení můžete využít našich chytrých online řešení. Propojte své systémy se společností Nedis a využívejte výhod našich vysoce kvalitních popisů produktů a specifikací, které posílí Váš e-shop i vlastní značku. 


Materiály pro umístění v místě prodeje a propagaci

Váš vlastní vzhled a dojem by neměl končit u produktu a jeho balení. Posilněte svou značku v obchodech a online pomocí doplňkových materiálů. O tento úkol se můžeme postarat kompletně za Vás, můžeme spolupracovat na vytvoření úchvatných designů nebo vše můžete zvládnout sami.

Kvalita a logistika

Naše produkty splňují nejvyšší možné standardy, což znamená, že i Vaše produkty splňují nejvyšší možné standardy. Své dodavatele pravidelně kontrolujeme a testujeme kvalitu každého produktu.

Náš plně optimalizovaný dodavatelský řetězec stojí na pevných základech a 98 % všech objednávek odesíláme ve stejný den. Naskočte do našeho rychlého logistického stroje, svěřte nám své skladové zásoby a dodávejte svým zákazníkům ty správné produkty ve správný čas.

Chcete posílit svou značku a podnikání?

Začněte se službou soukromého označování ještě dnes! Připojte se k námi již dnes a objevte nové příležitosti.
Nejste ještě Nedis partnerem? Klikněte zde pro více informací o výhodách a zaregistrujte se!