Máte zájem o práci v prostředí, kde jsou vzájemná stimulace a podpora na prvním místě? Chcete optimálně využít své dovednosti a talent k dosažení těch nejlepších výsledků? Líbí se Vám myšlenka užitečných benefitů a platu, který se přizpůsobuje podmínkám na trhu? A zajímá Vás elektronika? Pokud na všechny tyto otázky odpovíte „ano“, jste možná právě těmi kolegy, které hledáme, a rádi bychom se s Vámi spojili. Podívejte se, která pozice Vám vyhovuje, a ihned si podejte žádost!

Volná pracovní místa

Myslíte si, že do týmu společnosti Nedis zapadnete? Zašlete svůj životopis a motivační dopis na adresu hr@nedis.com nebo odpovězte na jedno z níže uvedených volných míst.

Open applications

Contact us

Internships

Contact us

Vše, co potřebujete, je... Devítka Nedis

Ve společnosti Nedis společně dosahujeme těch nejlepších výsledků na základě našich devíti stěžejních hodnot. Tyto základní hodnoty máme na paměti během naší každodenní práce, abychom při jednání s kolegy, zákazníky, dodavateli a dalšími obchodními partnery činili správná rozhodnutí. Chcete-li se dozvědět více o naší organizaci, klikněte sem.

Seznamte se s našimi zaměstnanci!

Seznamte Jarno

Pro Jarna, mezinárodního zástupce společnosti Nedis pro zákaznickou podporu, práce v naší společnosti znamená, že se může pohybovat v komerčním prostředí a nadále růst. „Společnost Nedis navíc nabízí velkou flexibilitu pracovní doby a možnost pracovat polovinu času z domova. Pracujeme v mladém a dynamickém týmu se skvělými kolegy v různých odděleních, kteří nepostrádají pozitivní přístup a jsou schopni otevřené komunikace. Ve společnosti Nedis není žádný den stejný. Práce ani přímý kontakt se zákazníky nejsou nikdy zcela stejné. Právě toto mě každý den motivuje a je to důvodem, proč mě ve společnosti Nedis opravdu baví pracovat!“


Jarno van Hout

Mezinárodní zákaznická podpora

Seznamte Arjan

„Pracovat ve společnosti Nedis znamená být schopný dosáhnout svých cílů na základě důvěry. Společnost Nedis mi nabízí ty správné nástroje a podporu k tomu, abych mohl být úspěšný. Komunikace je zde neformální a kolegové k sobě přistupují konstruktivně. Je to pěkná práce se zdravou rovnováhou času stráveného doma a v práci.“


Arjan Pelle

Správce dat a vykazování

Meet Wieneke

“At Nedis I work in a close purchasing team with very nice colleagues. We are part of Category Management. As a buyer I am responsible for the purchase of all Smart & Connected and Private Label products. A dynamic group with many innovations where contact with the international Sales team is extremely important. Nedis is an informal company with a hands-on mentality and offers me the possibility to combine work and private life with flexible working hours and working from home.”


Wieneke van Noorloos

Purchaser Private Label, S&C and H&L

Otevřené žádosti o zaměstnání a stáže

Zajímáte se o kariéru u společnosti Nedis, ale v současnosti nenabízíme žádné volné pozice? Pošlete nám otevřenou žádost o zaměstnání. Ozveme se Vám ihned, jakmile se objeví nějaká volná pracovní pozice.

 

Hledáte stáž? Společnost Nedis nabízí akreditované studentské stáže a různé možnosti pracovních stáží. Zašlete žádost obsahující životopis a motivační dopis na adresu hr@nedis.com nebo odpovězte níže.

 

 Otevřená žádost o zaměstnání nebo stáž