Rozdíl dělají chytří lidé

Coby společnost zaměřená na lidi s více než 175 zaměstnanci napříč Evropou rádi vytváříme takové prostředí, ve kterém se vzájemně motivujeme a podporujeme k co nejlepším výkonům. Jedině tak můžeme co nejlépe využít svých dovedností a talentu – ať již se jedná o služby zákazníkům, správu kategorií, logistiku nebo jakoukoli jinou oblast. Nedis tvoříme všichni společně!

Volná pracovní místa

Společnost Nedis Vám nabízí otevřené prostředí s ohodnocením odpovídajícím situaci na trhu a nejrůznějšími benefity. Pokud máte dovednosti vyhovující nabízené pracovní pozici, můžete právě takovou posilou do týmu, kterou hledáme.

 

volná místa

Jste ambiciózní a chcete se ucházet o volné pracovní místo?

Pošlete svůj životopis a motivační dopis na adresu hr@nedis.nl.

Díky vzájemné podpoře jsme jednotní!

Pracovní stáže

Máte téměř dostudováno nebo hledáte pracovní pozici pro dokončení své diplomové práce?

Společnost Nedis nabízí uznávané pracovní stáže a různé možnosti pracovního zařazení. Příspěvek závisí na délce stáže a úrovni zařazení. Požadovaných výsledků dosáhneme po vzájemné dohodě o pracovním zařazení, kterou uzavřeme s Vámi a univerzitou.

Pokud se chcete ucházet o pracovní pozici v rámci pracovní stáže, pošlete svou žádost se životopisem a motivačním dopisem na adresu hr@nedis.nl.

Otevřené žádosti o zaměstnání

Zajímáte se o kariéru u společnosti Nedis, ale v současnosti nenabízíme žádné volné pozice?

Pošlete nám otevřenou žádost o zaměstnání. Ozveme se Vám ihned, jakmile se objeví nějaká volná pracovní pozice.

Pokud se chcete ucházet o pracovní pozici formou otevřené žádosti o zaměstnání, pošlete svou žádost se životopisem a motivačním dopisem na adresu hr@nedis.nl.

Jsme chytří lidé

Díky vzájemné podpoře jsme jednotní! V naší transparentní a otevřené společnosti všichni neustále hledáme prostor pro zlepšení. Každého nápadu si mimořádně ceníme bez ohledu na jeho přínos, pečlivě jej hodnotíme, a pokud přinese užitnou hodnotu našim partnerům a potěší je, rychle jej implementujeme.

Každý z nás odpovídá za svůj osobní přínos naší společné misi: dodávat našim partnerům vysoce ziskové, rychloobrátkové chytré produkty pro jejich zákazníky. Tak, aby mohli vytvořit udržitelný zdroj příjmů pro svou prodejnu nebo e-shop. 

Zkrátka: naším cílem je těšit naše partnery a jejich zákazníky!