Rozdíl dělají chytří lidé

Coby společnost zaměřená na lidi s více než 175 zaměstnanci napříč Evropou rádi vytváříme takové prostředí, ve kterém se vzájemně motivujeme a podporujeme k co nejlepším výkonům. Jedině tak můžeme co nejlépe využít svých dovedností a talentu – ať již se jedná o služby zákazníkům, správu kategorií, logistiku nebo jakoukoli jinou oblast. Nedis tvoříme všichni společně!

Volná pracovní místa

Společnost Nedis Vám nabízí otevřené prostředí s ohodnocením odpovídajícím situaci na trhu a nejrůznějšími benefity. Pokud máte dovednosti vyhovující nabízené pracovní pozici, můžete právě takovou posilou do týmu, kterou hledáme.

Společnost Nedis je součástí globální skupiny Datwyler Group. Budete přesměrováni na kariérní portál skupiny Datwyler Group. Prohlédněte si všechna volná pracovní místa.


volná místa

Jste ambiciózní a chcete se ucházet o volné pracovní místo?

Pošlete svůj životopis a motivační dopis na adresu hr@nedis.nl.

Díky vzájemné podpoře jsme jednotní!

Thumbnail

Pracovní stáže

Máte téměř dostudováno nebo hledáte pracovní pozici pro dokončení své diplomové práce?

Společnost Nedis nabízí uznávané pracovní stáže a různé možnosti pracovního zařazení. Příspěvek závisí na délce stáže a úrovni zařazení. Požadovaných výsledků dosáhneme po vzájemné dohodě o pracovním zařazení, kterou uzavřeme s Vámi a univerzitou.

Pokud se chcete ucházet o pracovní pozici v rámci pracovní stáže, pošlete svou žádost se životopisem a motivačním dopisem na adresu hr@nedis.nl.

Otevřené žádosti o zaměstnání

Zajímáte se o kariéru u společnosti Nedis, ale v současnosti nenabízíme žádné volné pozice?

Pošlete nám otevřenou žádost o zaměstnání. Ozveme se Vám ihned, jakmile se objeví nějaká volná pracovní pozice.

Pokud se chcete ucházet o pracovní pozici formou otevřené žádosti o zaměstnání, pošlete svou žádost se životopisem a motivačním dopisem na adresu hr@nedis.nl.

Jsme lidé

Díky vzájemné podpoře jsme jednotní! V naší transparentní a otevřené společnosti všichni neustále hledáme prostor pro zlepšení. Každého nápadu si mimořádně ceníme bez ohledu na jeho přínos, pečlivě jej hodnotíme, a pokud přinese užitnou hodnotu našim partnerům a potěší je, rychle jej implementujeme.

Každý z nás odpovídá za svůj osobní přínos naší společné misi: dodávat našim partnerům vysoce ziskové, rychloobrátkové chytré produkty pro jejich zákazníky. Tak, aby mohli vytvořit udržitelný zdroj příjmů pro svou prodejnu nebo e-shop. 

Zkrátka: naším cílem je těšit naše partnery a jejich zákazníky! 

Naše základní hodnoty:

1. Služby vyrážející dech
2. Říkat to, co děláme, a dělat to, co říkáme!
3. Naší nejlepší schopností je to, že jsme nejlepší!
4. Budovat pozitivní tým
5. Budovat otevřené a upřímné vztahy založené na komunikaci
6. Tvořit zábavu!