Herní Příslušenství od Společnosti Nedis®

dobrou cenu.U společnosti Nedis najdete vše, co potřebujete k vylepšení svých herních zážitků. Rozsáhlý sortiment zahrnuje moderní herní příslušenství s atraktivním designem, včetně zvukových systémů, náhlavních souprav, myší, podložek pod myš, klávesnic a gamepadů. Můžete se tak plně soustředit na svou vášeň s nejlepším technickým vybavením, a to za

 

Zobrazit všechny herní produkty

Gaming myši

Vylepšete svůj herní zážitek herní myší od společnosti Nedis. Naše řada herních myší je navržena s pokročilými funkcemi, jako jsou přesné senzory, nastavitelné DPI, programovatelná tlačítka a ergonomický design. Díky těmto funkcím můžete dosáhnout vyšší přesnosti, rychlosti a pohodlí. Naše herní myši navíc nabízejí skvělý poměr ceny a výkonu, což vám zajistí nejlepší možný výkon za přijatelnou cenu.

 

 

Herní klávesnice

Posuňte své hraní na vyšší úroveň s herní klávesnicí od společnosti Nedis. Naše řada herních klávesnic je vybavena pokročilými funkcemi, jako je anti-ghosting, programovatelné klávesy a mechanické spínače, které umožňují rychlejší a přesnější hraní. Osvětlení RGB navíc dodá vaší sestavě styl. Díky ergonomickému designu a řadě stylů, z nichž si můžete vybrat, můžete pohodlně hrát celé hodiny. Herní klávesnice Nedis nabízejí vynikající poměr ceny a výkonu a poskytují vysoce kvalitní výkon za dostupnou cenu.

 

Gaming headsety

Získejte při hraní her konkurenční výhodu s herní náhlavní soupravou od společnosti Nedis. Naše řada herních náhlavních souprav nabízí pokročilé funkce, jako jsou mikrofony s potlačením šumu, pohlcující prostorový zvuk a pohodlný design přes uši pro delší herní seance. Díky jasné komunikaci a vynikající kvalitě zvuku uslyšíte každý zvukový efekt a můžete snadno mluvit se svými spoluhráči. Naše herní sluchátka mají navíc odolnou konstrukci a stylový design. S Nedis můžete zažít vysoce kvalitní herní náhlavní soupravu za skvělou cenu, která je ideální pro příležitostné i profesionální hráče.or both casual and professional gamers.

Create an awesome room

Kromě úžasného herního výkonu mohou produkty Nedis také vylepšit estetiku vašeho pokoje. Díky možnosti nastavit si osvětlení v preferovaných barvách si můžete vychutnat hry jako nikdy předtím ve vizuálně úžasném prostředí.

 

Gaming Reproduktory

Zlepšete svůj herní zážitek s herními reproduktory Nedis. Naše řada reproduktorů nabízí vynikající kvalitu zvuku a silné basy, takže každý zvukový efekt a zvuková stopa jsou křišťálově čisté.  Naše reproduktory jsou ideální pro hraní her a poslech hudby. Naše herní reproduktory mají navíc stylový design a kompaktní rozměry, takže se snadno nastavují a jsou ideální na každý stůl. Se společností Nedis získáte vysoce kvalitní herní reproduktory za dostupnou cenu, které vám umožní plně se ponořit do vašich oblíbených her.

 

Herní Ovladače

Zažijte hraní jako nikdy předtím s herním ovladačem pro PC od společnosti Nedis. Naše řada ovladačů nabízí pokročilé funkce, jako jsou programovatelná tlačítka, duální vibrační zpětná vazba a bezdrátové připojení, které vám zajistí přesné ovládání a pohlcující herní zážitek. Naše ovladače mají ergonomický design a odolnou konstrukci, což zajišťuje pohodlné hraní a dlouhou životnost. Se společností Nedis získáte vysoce kvalitní herní ovladače pro PC za dostupnou cenu, které jsou ideální pro příležitostné i vážné hráče.

 

Vytvoření dokonalého nastavení

 

 

Chytré osvětlení

Vytvořte si dokonalou místnost, která bude barevně ladit s vaším herním vybavením

Podívejte se na produkty

Webové kamery

Streamování herní relace v rozlišení 4K Podělte se o své herní dovednosti

Podívejte se na produkty

Kruhová světla

Kruhová světla se stojanem pro upevnění kamery nebo telefonu k vytváření streamů a vlogů

Podívejte se na produkty

 

 

Důležité také:

High speed HDMI kabely 

Špičkové vysokorychlostní kabely HDMI™ vám poskytnou nejlepší možnou kvalitu zvuku a obrazu.

Rozbočovače USB

Připojte veškeré své vybavení a periferie

Přepínače

Nic se nevyrovná rychlému kabelovému připojení k internetu. 

Černý kabel UTP CAT6

Připojte svá zařízení pomocí rychlých a stylových kabelů UTP.

Správa kabelů 

Protože nikdo nemá rád kabely všude kolem.

Prodlužovací zásuvky

Napájejte svá zařízení s přepěťovou ochranou.

Baterie

Zůstaňte napájení

Držáky na monitory

Připevněte své obrazovky pro dosažení nejlepšího výkonu.