Nedis SmartLife nabízí pohodlí, pomáhá vám šetřit čas a přináší pohodlí. Pomocí aplikace nebo svého hlasu můžete ovládat a kombinovat nekonečné množství aplikací a možností.

Jste firemní zákazník?

Přidejte do svého sortimentu Nedis SmartLife

Nedis® SmartLife je nejsnazší cesta k vašemu chytrému domovu

Začněte nyní a užijte si výhody Nedis SmartLife!

  • Nepotřebujete celou sadu pro začátek, směrovač, bránu ani přemostění
  • funguje to se systémy Amazon Alexa a Google Home
  • Ovládejte svůj chytrý domov pomocí aplikace v chytrém telefonu
  • Kombinujte různé produkty SmartLife
  • Nastavte si rozvrh pro pokročilé chytré chování

Je to chytré, dostupné a jednoduché. Navíc neustále vyvíjíme a přidáváme nové výrobky a funkce.

Objevte řadu SmartLife společnosti Nedis®

Připojení

Připojte produkty Nedis® SmartLife přímo k Wi-Fi bez použití samostatného rozbočovače.

Po rozbalení svého zbrusu nového chytrého zařízení jej stačí bezdrátově připojit ke stávající síti Wi-Fi a je ihned připraveno k použití. Jediné, co opravdu potřebujete, je heslo Vaší sítě Wi-Fi!

Každý produkt je sám o sobě tak chytrý, že může komunikovat s Vaším routerem bez potřeby rozbočovače, brány nebo mostu. Nepotřebujete kompletní instalační sadu, vystačíte si pouze s jedním produktem a bezplatnou aplikací. Poté můžete začít objevovat všechny výhody svého chytrého domova.

Řízení

Ovládejte všechny produkty pomocí aplikace Nedis® SmartLife nebo po připojení ke službě Amazon Alexa či Google Home využijte možnosti hlasového ovládání.

Aplikace Nedis® SmartLife Vám dává plnou kontrolu nad chytrými produkty. Vytvářejte scény pro automatizované funkce nebo kontrolujte a ovládejte každý chytrý produkt samostatně. Nezáleží na tom, kde se nacházíte. Máte-li připojení k internetu, můžete ovládat všechny nainstalované produkty z telefonu. Zapomněli jste vypnout žehličku?! Nevadí – vypnout ji můžete odkudkoli a přestat se strachovat.
To platí i pro možnost hlasového ovládání. Doma můžete snadno používat chytré reproduktory, ale služba Google Assistant ve Vašem smartphonu může být stejně tak užitečná – doma i kdekoli jinde.

Kombinujte

Kombinujte produkty SmartLife v různých situacích a nastavte plány pokročilého inteligentního chování.

Začali jste s jedním chytrým produktem a nyní chcete vylepšit celý svůj domov? S řadou Nedis® SmartLife můžete vytvořit chytrý domov pomocí jediné výkonné aplikace. Nebojte se kombinovat různá řešení – sledujte své blízké a automaticky zatáhněte nebo roztáhněte žaluzie pro změnu teploty v místnosti, po zapnutí televizoru automaticky ztlumte světla přes chytrou zástrčku nebo díky signálu ze snímače jednoduše rozsviťte světla při vstupu do místnosti.
 
To vše je možné s řadou Nedis® SmartLife, která se neustále rozšiřuje, a tak bude postupem času nabízet ještě více možností.

Řada SmartLife

Předpokladem pohody v životě je pocit bezpečí. Pomocí těchto kvalitních bezpečnostních kamer s přídavnou funkcí hlasové zpětné vazby prostřednictvím plně obousměrného zvukového přenosu přes Váš smartphone můžete monitorovat a nahrávat dění kolem svého majetku.

 

Zobrazit produkty

 

Kromě toho, že senzory SmartLife umožňují ovládání smartphonem nebo hlasem, dávají možnost automatizace různých procesů a úkonů. Senzory se dají využít jako součást chytrého systému zabezpečení nebo k praktickému automatickému zapínání světel a spotřebičů, když vstoupíte do místnosti.

 

Vi Zobrazit produkty

 

 

S našimi chytrými zástrčkami se dá z každého zařízení udělat zařízení chytré. Můžete na dálku zapínat nebo vypínat pomocí telefonu či hlasem – nebo podle potřeby cokoli naplánovat, od osvětlení, přes vařiče až po elektrické dečky. Praktický monitor napájení umožňuje měřit spotřebu energie zařízení, a to jak aktuální, tak za určitý časový úsek. Můžete si tak dopřát chytrý život, který je zároveň šetrný k životnímu prostředí.

 

Vi Zobrazit produkty

 

Odstín a jas žárovek SmartLife je možné ovládat na dálku nebo automaticky. Vytvořte si ideální světelnou atmosféru pro každou příležitost – ať už jde o sledování filmů nebo romantickou večeři. Vyměňte si doma tradiční spínače světel – naše chytré nástěnné spínače lze automaticky nebo vzdáleně ovládat skrze Vaše stávající osvětlení pomocí smartphonu či hlasem. A ti, kdo upřednostňují tradiční přístup, mohou tyto spínače nadále ovládat i ručně.

 

Vi Zobrazit produkty

 

Stáhněte si aplikaci SmartLife

Zajistěte si pohodu chytrého bydlení a ovládejte a sledujte všechna svá zařízení prostřednictvím mobilní aplikace.

Nepotřebujete žádné drahé brány ani komplikované rozbočovače. S produkty SmartLife Vám stačí jen Wi-Fi připojení.

Pomocí aplikace SmartLife si můžete vytvářet časové plány a scénáře pro svá zařízení nebo řídit svou domácnost odkudkoli. Máte možnost nastavit automatické procesy v závislosti na denní době, úrovni osvětlení, počasí nebo množství slunečního svitu. Nebo také na stavu libovolného jiného produktu.

Díky službám Amazon Alexa a Google Home stačí jen zařízením přesně říci, co chcete, aby udělala.

Aplikace SmartLife je dostupná zdarma v obchodě App Store nebo Google Play.

 

Download de Nedis SmartLife app in de App store

Ontdek het op Google Play