Vánoční osvětlení Nedis SmartLife

 

Letošní Vánoce budou mimořádné díky chytrému vánočnímu osvětlení od společnosti Nedis SmartLife. Nastavte si osvětlení přesně podle svých představ a vytvořte dokonalou atmosféru pro nejkrásnější období roku. 

 

Podívejte se na všechna vánoční světla SmartLife

Automatizace

Světla se zapínají a vypínají, kdykoli se vám zachce.
Nastavte si konkrétní časy pro každý den v týdnu nebo je nastavte podle západu a východu slunce či dokonce podle vzdálenosti od domova!
 

Hlasové ovládání

I bez nastavení rozvrhu můžete světla kdykoli ovládat z telefonu nebo hlasem, pokud je zkombinujete se svým oblíbeným hlasovým asistentem (Google Home, Alexa, zkratky Siri).
 

Barevné

Zpříjemněte si svátky použitím libovolné barvy nebo kombinací více barev.
Změňte barvu podle nálady nebo jiných dekorací.
 

Stmívatelné

Jas můžete jednoduše změnit z aplikace, kdykoli chcete, nebo dokonce nastavit úroveň jasu pro různé denní doby.
 

 

 

 

 

Dokonalý vánoční stromek

Se světelnými řetězy Nedis Smartlife si můžete stromek ozdobit podle svých představ. Chytrý světelný řetěz s až 400 LED diodami se postará o to, že váš stromek vysoký až 2 metry bude zářivým středobodem vaší vánoční výzdoby. Nastavte si libovolnou barvu, jasně bílé světlo nebo světlo svíček, ztlumte světla a dokonce i bezpečnou energii díky ekologickým LED světlům. 

 

Zobrazit všechny světelné řetězce

Rampouch 

Ozdobte svůj dům chytrými rampouchy a vytvořte si ten nejútulnější zimní pocit. Ledový řetěz o délce až 8 metrů a 400 LED diod přiměje lidi otáčet hlavu, když procházejí kolem vašeho domu. Naprogramujte si je libovolným způsobem a nastavte je jako součást svého chytrého domu. 

 

Podívejte se na všechny ledové provázky

Sítě a závěsy

 

Vánoční osvětlení ve tvaru sítě a závěsů promění prostory s kouzelným nádechem. Zavěste je do interiéru, abyste vytvořili útulnou sváteční atmosféru, nebo je zavěste venku a vytvořte okouzlující zahradní baldachýn. Tato všestranná světýlka vnesou sváteční náladu do jakéhokoli prostředí, takže každý okamžik zazáří nádechem kouzla.

 

Podívejte se na všechny sítě a záclonová světla

 

 

 

Světla ve tvaru stromu

Světýlka ve tvaru vánočního stromku dodají vaší sváteční výzdobě rozmarný nádech. Zavěste je na stožár nebo na strom na zahradě. Tato světýlka ve tvaru stromku vytvářejí hřejivou a okouzlující atmosféru, která je ideální pro útulné prostředí s vánoční tématikou. Kromě toho je můžete uspořádat také do tvaru lustru a vytvořit tak jedinečnou světelnou expozici.

 

Zobrazit všechna světla ve tvaru stromu

 

 

Světla strany

Dodejte nejkrásnějšímu období v roce trochu více párty atmosféry. 

 

Learn more»

Napájení všeho

Pro připojení vánočních světel použijte bezpečné a pohodlné napájecí kabely.

 

Zjistěte více

Chytré zástrčky

Udělejte z tradičního osvětlení také chytré 

 

Zjistěte více