Jakou nabíječku potřebuji pro iPhone 15?

Nejnovější model iPhone 15 od společnosti Apple se dodává bez nabíječky. Přečtěte si základní informace o nabíjení iPhonu 15.

 

 

 

Lightning je nahrazen USB-C

Nový iPhone 15 od Applu je vybaven portem USB-C pro nabíjení a přenos dat, který nahrazuje dříve používaný port Lightning. Tento přechod zjednodušuje proces nabíjení iPhonu a snižuje počet kabelů a nabíječek potřebných pro všechna zařízení.


 

Jaká je rychlost nabíjení iPhonu 15?

Společnost Apple uvedla, že k dosažení 50 % nabití baterie je potřeba přibližně 30 minut. Je však důležité poznamenat, že nabíječka potřebná pro tuto rychlost není součástí balení a je nutné ji zakoupit zvlášť.

Dosažení stanovené doby nabíjení je podmíněno použitím nabíječky s odpovídajícím výkonem.

 

Jaká je nejlepší nabíječka pro iPhone 15?

iPhone 15 podporuje nabíjení při výkonu 20 W, což je minimální požadovaný výkon pro dosažení nejvyšší rychlosti nabíjení. Není však na škodu používat nabíječku s vyšším výkonem. Moderní USB nabíječky mají vestavěné pojistky, které zabraňují přebíjení a poškození zařízení.

 

Nabíječky Nedis USB-C:

Pro ty, kteří často potřebují více nabíjecích portů, nabízí Nedis nabíječky s více porty. S nabíječkou o výkonu 35 W můžete nabíjet jak iPhone 15, tak macbook air nebo hodinky Apple.  

 

Nedis Víceportové adaptéry USB: 

A co kabel USB-C?

 

 

Nezapomeňte, že kabel USB-C je také důležitou součástí pro co nejrychlejší nabíjení. Kabel dodávaný s iPhonem je pro nabíjení dostačující. Mějte však na paměti, že rychlost přenosu dat je omezena na 480 Mb/s. Řada Nedis nabízí několik kabelů USB-C, které zvládnou vyšší rychlosti přenosu dat a v delších délkách pro optimální flexibilitu. 

 

Nedis USB kabely