Nedis, your smart business partner

 

 

Náš příběh

Technologie jsou v současném světě bezpochyby nejdůležitějším motorem změn. 

 

Nové technologie a inovace vstupují do domácností, škol a kanceláří nebývalou měrou a neuvěřitelnou rychlostí. Od základu mění způsob, jakým žijeme, učíme se, pracujeme a bavíme se. To je samozřejmě skvělé a vzrušující! Ale většina spotřebitelů potřebuje pro správný výběr alespoň nějakou radu, protože nabídka elektronických zařízení je tak široká, až může být matoucí. 

 

Co spotřebitelé nechtějí, jsou technologie a elektronická zařízení, které jim komplikují život. Nebo zatěžují jejich rozpočet.Naopak chtějí snadno použitelná elektronická zařízení a příslušenství, která jim přinesou stálé potěšení a velmi vysokou užitnou hodnotu.

 

Společnost Nedis je již více než 40 let lídrem trhu se spotřební elektronikou. Svým partnerům nabízíme rozmanitý a výhodný sortiment elektronických řešení pro jejich zákazníky, který je založen na nejnovějších technologiích a inovacích, a zároveň sleduje nejnovější trendy. Naším cílem je nabídnout Vám a Vašim klientům takové produkty a řešení, které představují chytrou alternativu k předním značkám. 

 

Jsme velmi hrdí na to, že své partnery těšíme tím, že Vám poskytujeme služby nejlepším možným způsobem. Usnadňujeme Vám vytváření stabilních zdrojů příjmů pro Vaše podnikání. Objednávání je snadné prostřednictvím našeho e-shopu, aplikace scan-to-order nebo datových přenosů přes rozhraní EDI. Navíc máte k dispozici vyhrazeného produktového specialistu, který ochotně zodpoví veškeré otázky Vás i Vašich zákazníků. 

Everything you need for a smart and easy daily life

Nedis, your smart business partner

 • Smart branding
  Společnost Nedis® v roce 2018 s hrdostí představilo své nové, ručně psané logo; Ručně psané je proto, že se jedná o naši osobní značku. Milujeme elektroniku, díky které je Váš život jednodušší, pohodlnější a zábavnější. Značka Nedis je Vaší chytrou volbou, kterou utváříme pro Vás a ve spolupráci s Vámi. 
 • Smart guidance
  Naše mysl je doširoka otevřená a snažíme se sledovat všechny novinky v oblasti příslušenství pro elektroniku, produktů a komplexních chytrých řešení. Naši rozsáhlou nabídku každý měsíc rozšiřujeme o 100 nových produktů. Všechny naše produkty nabízejí vysokou užitnou hodnotu. Díky tomu mají Vaši zákazníci k dispozici širokou nabídku a chytré alternativy k předním značkám.
 • Smart mixing
  Náš chytrý prodejní koncept Vám umožní snadno přizpůsobit a obohatit svůj sortiment. Nové produkty můžete přidávat bez toho, abyste mísili značky, a mátli tak své zákazníky. 3 typy balení – Fresh Green, Stylish Titanium a Trend – se vzájemně doplňují a odliší Vás od konkurence.
 • Smart selling
  Značka Nedis nabízí kompletní sortiment spotřebičů a příslušenství, které dokonale odpovídá tomu, co dnešní spotřebitelé hledají. Díky 4 000 nových skladových produktů značky Nedis Vám již nikdy neunikne žádná prodejní příležitost. Dále Vám můžeme nabídnout zcela nové materiály pro umístění v místě prodeje, předváděcí panely, prezentační desky, pultové stojany, zdroje produktů, fotografie a volitelná balení s přehlednými ikonami.
 • Smart operation
  Náš plně optimalizovaný dodavatelský řetězec stojí na pevných pilířích, jako jsou naše kanceláře v Asii a naše dlouhodobé vztahy se spolehlivými partnery již od roku 1982. Přinášíme Vám nejnovější řadu relevantních produktů. Mimo jiné jsme hrdí také na to, že všechny naše produkty jsou certifikovány a vyráběny v souladu se standardy amfori BSCI.
 • Smart service
  Při spolupráci se společností Nedis komunikujete s reálnými lidmi, kteří Vás znají a jsou zde pro Vás. Zaručujeme dostupnost a doručení správných produktů na správné místo a ve správný čas. Objednávání je snadné prostřednictvím našeho e-shopu, aplikace scan-to-order nebo datových přenosů přes rozhraní EDI. 

You need this

Naše řešení představují nejchytřejší alternativu k předním značkám, především vzhledem k jejich skvělému vzhledu a funkcím, extrémní spolehlivosti a mimořádně výhodným cenám. 


Často kladené otázky

Pokud jste prodejce, internetový prodejce, společnost nebo samoobslužný obchod, budeme velmi rádi, když se stanete naším partnerem. Vytvořte si osobní účet na našem e-shopu a využijte skvělých nabídek. 

Máte zájem o další informace? Neváhejte nás kontaktovat. 

It’s our goal for everyone to be delighted with smart and good value for money products and solutions. We offer Nedis® as a brand, Private labelling as a service and Volume Deals as a great way to boost your margins. 

Next to these three offerings we can provide you with services such as Drop shipping (selected countries only), Selling support in forms of EDI, instore presentations and our self-select packaging concept an a great webshop. Next to this the quality of our products is always guaranteed.

"Naším cílem je potěšit každého chytrými produkty a řešeními s vysokou užitnou hodnotou. Nabízíme značku Nedis®, službu Privátního značení a Množstevní nabídky, které jsou skvělým způsobem na vylepšení marží. 

Kromě těchto tří výhod Vám můžeme nabídnout služby, jako je například Přímá dodávka zboží (pouze ve vybraných zemích), Prodejní podpora formou EDI, prezentace v obchodě, náš koncept balení s možností vlastního výběru a skvělý e-shop. A navíc vždy garantujeme kvalitu našich produktů.

Svým zákazníkům chcete nabídnout skvělé produkty a služby s vysokou užitnou hodnotou. Stejně jako my! Jsme hrdí na fakt, že všechny naše produkty jsou certifikovány a vyráběny v souladu se standardy Amfori BSCI. 

Dále zaručujeme stálou kvalitu, dostupnost a doručení produktů na správné místo a ve správný čas. V případě potřeby dokonce i přímo Vašim zákazníkům s našimi možnostmi Přímé dodávky zboží.

Samozřejmě. Jelikož máme kanceláře po celé Evropě, nějakou vždy najdete ve svém okolí. Kliknutím na tento odkaz můžete vyhledat nějakou ve svém okolí.

Můžete se odlišit od konkurence a nabízet svou značku kvalitních produktů s vysokou užitnou hodnotou. Můžete plně rozhodovat o vlastní nabídce produktů, zatímco my se postaráme o sourcing, kontrolu kvality, design a logistiku. Nabízíme kompletní služby konceptu soukromého označování, které si můžete přizpůsobit podle svých potřeb. 

Přímá dodávka zboží je logistické řešení pro e-shopy a obchody.  Umožníte nám doručovat zboží přímo z našeho skladu. My zajistíme, aby byla zásilka odeslána přímo zákazníkovi. Tato služba je dostupná v Nizozemsku, Belgii, Lucembursku a Německu.

Plánujete prodávat větší množství konkrétního produktu? Díky více než 50 tisícům zákazníků kupujeme větší množství produktů. Vyšší kvantita pak znamená konkurenceschopné ceny a zajímavé marže! Stejných výhod nakupování ve velkém můžete využívat s našimi Množstevními nabídkami. My se postaráme o kompletní proces od sourcingu, balení a návrhu až po vlastní doručení produktů, zatímco Vy si budete užívat výhod nakupování ve velkém množství. 

EDI je interní komunikace, která zajišťuje automatický tok informací mezi našimi a Vašimi systémy. Informace a postupy, jako jsou například informace o produktech pro Váš e-shop nebo obchod, (automatické) objednávky, potvrzení, záznamy o doručení a fakturace. Propojením můžete šetřit čas, omezit chyby a ušetřit náklady a místo toho se soustředit na to podstatné: své podnikání. 
 

Fakta a údaje

 • Náš sortiment tvoří více než 10 000 produktů 
 • Každý měsíc představujeme několik nových produktů
 • V našem portfoliu je zastoupena také naše vlastní značka
 • Distribuujeme více než 50 dalších značek, včetně exkluzivních a licencovaných značek
 • V současné době zaměstnáváme více než 175 lidí
 • Produkty dodáváme do více než 35 000 firem po celé Evropě
 • Naše místní zastoupení najdete napříč celou Evropou
 • Náš sklad v Den Bosch zaujímá plochu o rozloze 22 300 m2 

Tisk a média

Značka Nedis je vždy nablízku Vám i Vašemu místnímu trhu

Přestože je naše sídlo historicky umístěno v Nizozemí, zanechali jsme za dobu naší 40leté existence stopu v mnoha dalších zemích. Díky našim pobočkám po celé Evropě jsme Vám neustále na blízku. Je jedno, kde se právě nacházíte, vždy je Vám k dispozici náš zástupce, který zná místní trh a orientuje se na něm. 

Chcete se stát partnerem společnosti Nedis?

Staňte se prodejcem a získejte plný přístup k našemu e-shopu. Nebo nás kontaktuje, pokud máte jakékoli dotazy.