Dobře vypadající regály prodávají lépe!

Atraktivní regály s doplňkovými produkty vám pomohou prodat více! 

 

Spojte se s námi

 
 

Dokonalá kombinace produktů

Abyste zákazníkům poskytli co nejlepší zážitek z vašeho obchodu, je nutné mít dobře naplánovaný systém regálů. Společnost Nedis vytvoří dokonalou kombinaci produktů a zajistí nejlepší výsledky pro váš podnik.

 

Chápeme, že každý obchod má své vlastní potřeby a preference. S regálovými plány Nedis zajistíme, aby vaše nejprodávanější produkty byly prezentovány způsobem, který je doplní a maximalizuje jejich viditelnost.

   

Návrh na základě údajů a výsledků

Naše koncepty jsou vytvářeny na základě důkladné analýzy vašich prodejních dat a případů použití produktů. Drobné úpravy lze provést na základě osobních preferencí.

 

Zajišťujeme dodávku a instalaci na místě nebo si můžete vybrat, zda budete postupovat podle plánu a vytvoříte si regál sami. Vyberte si, co vám nejlépe vyhovuje!

 

Učiňte svůj obchod zákaznicky přívětivý a poutavý. Nedis vám vytvoří plán regálu, který bude připraven na prodej.

 

Trocha inspirace  


 

K dispozici pro všechny produkty Nedis

Vytváříme regálové plány pro všechny produkty dostupné ve společnosti Nedis. Vedle dokonalého vystavení výrobku  můžeme také poskytnout POS materiál, který podpoří dokonalou prezentaci výrobku.  

 

Další způsoby, kterými vás Nedis podporuje při prodeji

Podpora elektronického obchodování

Nedis EDI je backendové připojení, které vám nabízí automatizovaný tok informací mezi našimi a vašimi systémy. Informace a procesy, jako jsou údaje o produktech pro váš internetový obchod nebo prodejnu, (automatizované) objednávky, konformace, záznamy o dodávkách a fakturách. Díky propojení můžete ušetřit čas, snížit počet chyb a ušetřit peníze, zatímco se budete soustředit na to, co je důležité: na svůj obchod.

 

Vystavení na prodejně

Prezentujte svou řadu produktů Nedis tím nejlepším možným způsobem pomocí prezentací v prodejně, abyste zvýšili svůj prodej, informovali své zákazníky a vytvořili povědomí o produktech. Může se jednat o bannery, předváděcí tabule nebo vlastní PoS materiály.

 

 

Obaly pro usnadnění výběru 

Obaly produktů Nedis jsou speciálně navrženy tak, aby podporovaly způsob, jakým si zákazník prohlíží produkty. Kromě atraktivního vzhledu je obal vytvořen tak, aby usnadnil výběr vašeho zákazníka, aniž by k tomu potřeboval váš personál, a to pomocí ikon, profesionálních fotografií a odkazů na úplné informace o produktu.