Inteligentní řešení nabíjení

Elektronická zařízení a elektronické produkty jsou ústředním tématem životního stylu každého člověka. Vybití zařízení je nevyhnutelné a tím pádem by nabíjení mělo být co nejjednodušší, nejrychlejší a nejchytřejší. 

 

Jedno řešení pro všechna vaše zařízení

  • Snadné: multifunkční a oboustranný konektor

  • Rychlé: až o 70 % rychlejší nabíjení

  • Chytré: výstupní výkon přizpůsobený zařízení

Proč zvolit technologii USB Power Delivery?

V dnešní době jsou lidé stále v pohybu a svá zařízení si berou všude s sebou. Je tedy důležité, aby zařízení byla vždy nabita, a lidé tak mohli prožít každý den naplno. S řešením Nedis® Power Delivery můžete tento moderní životní styl podpořit a uspokojit každodenní potřebu. 

S technologií USB Power Delivery můžete nabíjet rychleji, bezpečněji a v udržitelnější podobě než kdy dříve. S výkonem až 100 W a multifunkčními vlastnostmi získáte řešení pro každé existující zařízení. Smartphony, tablety, notebooky či zvuková zařízení – cokoliv, na co si vzpomenete. Doplňte svou řadu s produkty s technologií Power Delivery a nenechte si ujít tuto skvělou obchodní příležitost se zárukou úspěchu do budoucna.

USB Power Delivery

Velké značky, jako jsou Apple, LG, Google, Dell a spousta dalších, včetně těch, které budou brzy následovat, rozhraní USB-C a technologii Power Delivery integrují do svých produktů. Technologie USB Power Delivery technology nabízí pro rozhraní USB-C kromě zavedených výhod mnoho dalších předností – je multifunkční, tenké a rychlejší než jeho předchůdci.

 

Thumbnail

Technologie Power Delivery je jednoduchá

Každá osoba má stále více různých typů elektronických zařízení. Notebook, smartphone, tablet, monitor, powerbanku a tak dále. Každé zařízení je dodáváno s vlastním kabelem a adaptérem, neboť každé z nich vyžaduje jiný vstupní výkon a každé má své vlastní potřeby napájení. Díky rozhraní USB-C, které je členem rodiny USB, se tento problém pro koncové uživatele posouvá k jednomu spolehlivému řešení. 

USB-C-PD je multifunkční rozhraní, které lze použít k nabíjení a přenosu dat, a je vhodné pro audiovizuální zařízení. Výrobci se tak nemusí dlouho rozmýšlet nad tím, zda se rozhraní USB-C-PD vyplatí do jejich zařízení zahrnout. Kromě toho má také oboustranný konektor, takže nemusíte dlouho laborovat nad tím, jakou stranou ho zapojit – zde se zkrátka nemůžete splést. 

Další věcí, kterou se s rozhraním USB-C-PD nemusíte zabývat, je množství proudu, které Vaše zařízení přijme. Chytrá čipová sada rozpozná připojené zařízení a upraví výkon na požadovanou úroveň.

Technologie Power Delivery je rychlá

S Technologií Power Delivery se člověk nemusí o nabíjení starat. Dochází u zařízení baterie? Nabijte ji během chvilky. Technologie Power Delivery umožňuje nabíjet až o 70  rychleji. Díky chytré čipové sadě nedochází k přetížení konektoru nebo připojeného zařízení. I s vyšší rychlostí jsou řešení USB-C-PD bezpečnější než předchozí produkty s rozhraním USB. 

Technologie Power Delivery je chytrá

U různých zařízení je někdy těžké zjistit, které konektory a kabely jsou pro ně vhodné. Rozhraní USB-C je na dobré cestě za vyřešením tohoto problému a poskytnutím způsobu připojení, který vyhovuje všem. Chytré vlastnosti technologie Power Delivery jsou už pouze třešničkou na dortu. Chytrá čipová sada uvnitř produktů s rozhraním USB-C-PD zajišťuje, že připojené zařízení přijme pouze takové množství proudu, které potřebuje. To Vašim zařízením zajištuje vyšší zabezpečení a ochranu a prodlužuje jejich životnost. Zároveň je tím podpořen i koncept úspory energie. 

Z pohledu koncových uživatelů jsou tyto dvě poslední výhody čím dál důležitější. Smartphone, chytré hodinky, bezdrátová sluchátka či jakékoli jiné zařízení může být poměrně drahé. A i když si Váš zákazník pořídil zařízení za výhodnou cenu, na životnosti zařízení šetřit rozhodně nechce. Technologie Power Delivery zabraňuje přetížení elektrickým proudem. Kromě odolnosti Vašeho zařízení má tento faktor další výhodu – nižší spotřebu energie – klasický, ale spolehlivý tah na branku.  

Jak poradit ohledně technologie Power Delivery?

Poskytnutí stručného přehledu se může vždy hodit. Zjistěte, jaké informace byste měli být schopni poskytnout ohledně kabelu USB-C nebo nabíječky PD.

Laptop 29-100W
Tablet 18-30W
Smartphone 18-30W
Small devices  18-30W

Všechny Nedis® USB Power Delivery produkty splňují požadavky organizace USB Implementers Forum, Inc – neziskové organizace, která podporuje vývoj technologie USB a implementaci těchto novinek. Součástí implementace a realizace jsou testy k ověření: 

  • Kvality
  • Bezpečnosti
  • Kompatibility

Tenké rozhraní USB-C je nejnovější verzí v řadě USB a nabízí mnoho výhod:

  • Multifunkční řešení pronabíjení, data a podporu AV (zvuk a obraz)
  • Vyšší rychlost v porovnání s předchozími generacemi USB
  • Úzké a snadno zapojitelné do tenkých zařízení
  • Oboustranný konektor