Váš chytrý obchodní partner pro B2B

Značka Nedis může Vaši společnosti nabídnout produkty s vysokou užitnou hodnotou. Pokud hledáte kvalitu, vynikající vzhled a dojem, přehledné informace o produktu, produkty s vlastní značkou pro podporu svého podnikání a osobní služby v případě, že máte Vy nebo uživatelé další dotazy, naše služby jsou pro Vás jasnou volbou. 

Ano, chci se zaregistrovat

Co pro Vás můžeme udělat?

Společnost Nedis je partnerem prodejců již více než 35 let. Nabízí elektronické produkty a řešení pro použití v kanceláři, venku i na cestách. Můžeme se stát i Vaším partnerem. Budete komunikovat s reálnými lidmi, kteří Vás znají a jsou zde pro Vás. Jsme si vědomi toho, že jedinečné osobní poměry se mohou v průběhu času měnit tak, jako žádné jiné. Proto jsme pro Vás připravili souhrn možností v různých situacích:

Kancelářské a pracovní prostředí

Ať již jste Vy nebo Vaši zaměstnanci na cestách, v zaměstnání či kanceláři nebo ve zcela jiném prostředí, jste stále více závislí na elektronice a elektronických zařízeních. Garantujeme vysokou kvalitu, snadné použití, přehledné informace a osobní služby. Kromě toho, že mají produkty vysokou užitnou hodnotu, můžete finančně těžit z toho, že budete nakupovat přímo od nás.

Zaměstnanecká značka

Zaměstnanci jsou vyslanci Vaší společnosti. Hrdost a identita mohou být důležitými faktory pro vytvoření skvěle fungujícího týmu. Vybavte svou společnost produkty s vlastní značkou a sledujte, jak se zaměstnanci stanou součástí silné, jednotné skupiny. Řešení pro soukromé označování Vám může zajistit vše – od sourcingu přes doručování až po související služby. 

Reklamní a propagační předměty

Posílení značky reklamními předměty nebo rozšířením nabízených služeb o další produkty může představovat skvělou příležitost. Stejně jako my chcete pro své zákazníky nebo klienty ty nejlepší produkty a služby. Společnost Nedis Vám může nabídnout elektroniku nebo elektronické produkty, které pomohou pozvednout Vaše podnikání na novou úroveň. V rámci řešení pro soukromé označování můžete dokonce použít svou vlastní značku a vytvořit tak plnohodnotný zážitek. Díky online a offline informacím o produktu, produktům připraveným k okamžitému použití a garantované kvalitě se můžete pohodlně usadit a sledovat, jak jsou Vaši zákazníci nebo klienti spokojeni.

Dodavatelé a servisní body

Všechny naše produkty se snadno instalují a často jsou předem naprogramovány již při vybalení z krabice. Pokud některý produkt vyžaduje jednoduché nastavení, dodáváme ho s přehlednou příručkou v balení nebo s možností vyhledání dalších informací online. A pokud dojde k problému, naše zákaznická podpora je připravena pomoci Vaší společnosti nebo uživateli online. 

S jednoduchými a chytrými elektronickými řešeními s vysokou užitnou hodnotou Vaše společnost zvládne mnohem víc.

Private labelling

Společnost Nedis Vám nabízí kompletní služby soukromého označování, které zahrnují například sourcing, kontrolu kvality, design a logistiku. Chcete se o některý z těchto úkonů postarat sami? Také u nás můžete outsourcovat jen část celého procesu.

Objednávejte ve velkém a ušetříte

Očekáváte, že budete jeden konkrétní produkt prodávat nebo dovážet ve velkém množství? Začněte spolupracovat se společností Nedis a vydělejte na skvělých příležitostech. Postaráme se o kompletní proces od sourcingu, balení a návrhu až po doručení produktů.

Chcete se stát partnerem společnosti Nedis?

Staňte se prodejcem a získejte plný přístup k našemu e-shopu. Nebo nás kontaktuje, pokud máte jakékoli dotazy.