Váš chytrý obchodní partner pro internetový prodej

Od rozhraní EDI přes profesionální fotografie, silnou značku a přímé doručování až po soukromé označování. Doplňujeme Vaši online nabídku produktů a Vašim zákazníkům usnadňujeme výběr správných produktů pro jejich každodenní potřeby. 

Ano, chci se zaregistrovat

Online data o produktech

Propojte své systémy se společností Nedis a využívejte naše kvalitní informace o produktech, abyste podpořili svůj e-shop a ušetřili si čas i práci.

  • Profesionální fotografie produktů
  • Přehledný popis produktů a specifikace
  • Videa, 360° fotografie a mnohem více

Informace o skladových zásobách v reálném čase

Použijte službu Nedis Connect k integraci Vašich obchodních procesů s našimi, abychom předešli objednávkám produktů, které nejsou dostupné, odstranili chyby při zpracování a automatizovali objednávky.

  • Kontrola aktuální ceny a skladových zásob
  • Automatizace procesu objednávek

S pomocí našich chytrých digitálních řešení využijete maximální potenciál svého e-shopu

Private labelling

Společnost Nedis Vám nabízí kompletní služby soukromého označování, které zahrnují například sourcing, kontrolu kvality, design a logistiku. Chcete se o některý z těchto úkonů postarat sami? Také u nás můžete outsourcovat jen část celého procesu.

Objednávejte ve velkém a ušetříte

Očekáváte, že budete jeden konkrétní produkt prodávat nebo dovážet ve velkém množství? Začněte spolupracovat se společností Nedis a vydělejte na skvělých příležitostech. Postaráme se o kompletní proces od sourcingu, balení a návrhu až po doručení produktů.

Nedis, your smart business partner

Chápeme, že naše služby jsou Vašimi službami. Proto jsme pro Vaše zákazníky vytvořili uživatelsky přívětivé webové stránky. Vaši zákazníci se mohou nechat inspirovat a nalézt přehledné informace o produktech značky Nedis. Jakmile se zákazník rozhodne pro nákup, v praktickém vyhledávači prodejen najde naše prodejce. Pokud stále zůstanou nějaké nezodpovězené otázky, osobní produktový specialista ochotně pomůže Vám i Vašim zákazníkům. 

Díky dlouhotrvající spolupráci s různými předními dodavateli jsme spolehlivým partnerem, který Vám vždy dodá nejnovější relevantní produkty na správné místo a ve správný čas. 

Chcete se stát partnerem společnosti Nedis?

Staňte se prodejcem a získejte plný přístup k našemu e-shopu. Nebo nás kontaktuje, pokud máte jakékoli dotazy.