Nedis®, powered by Nedis

Zrodila se značka Nedis. Přináší Vám potřebnou produktovou řadu, vzhled a dojem, intuitivní balení, aktuální specifikace a doplňkové služby pro podporu Vašich prodejů. Díky vysoké kvalitě, snadnému použití a garantovaným osobním službám poskytovaným k našim produktům a komplexním řešením budou Vaši zákazníci schopni vést chytřejší, jednodušší a zdravější život.
 

Produktová řada pro Vás

Značka Nedis® nabízí kompletní řadu vybraného příslušenství pro elektroniku, samostatné produkty a kompletní chytrá řešení, která dokonale vyhovují potřebám současných spotřebitelů. Vy zodpovídáte za výběr, my nabízíme kvalitu a služby. Díky více než 4 000 různých skladových produktů značky Nedis Vám již nikdy neunikne žádná prodejní příležitost.
 

Balení, vzhled a dojem

3 typy balení – Fresh Green, Stylish Titanium a Trend – se vzájemně doplňují a odliší produkty od konkurence. Kromě skvělého vzhledu je balení navrženo tak, aby Vašim zákazníkům usnadnilo výběr. Přehledné ikony a působivé fotografie produktů představují dokonalé vodítko. Nejen samotné balení, ale celá prezentace produktů a řešení značky Nedis je jednoduchá, intuitivní a jednoduše dobře vypadající. Můžete neomezeně doplňovat další produkty, aniž byste byli nuceni mísit značky nebo vzhled a dojem z produktů.

  • Fresh Green
    Kompletní řada produktů s vysokou užitnou hodnotou.
  • Stylish Titanium
    Produkty s luxusnějším vzhledem a dojmem.
  • Trend
    Tematické balení pro speciální produktové linie s atraktivním vzhledem zaručujícím přilákání větší pozornosti.


 

Poskytněte svým zákazníkům přehlednou nabídku a chytré alternativy k předním značkám.

Značka, která je osobní

Naším ručně psaným logem připomínajícím podpis prezentujeme náš osobní přístup a fakt, že rozumíme každodenním životům zákazníků a jedinečným podmínkám, které se mohou v průběhu času měnit. To je důvod, proč nabízíme elektronické produkty a řešení pro použití v domácnosti i mimo ni, pro každou aktivitu a věk. Tím zaručujeme, že Váš život je chytřejší, jednodušší a zdravější.

Navýšení prodejů

Spotřebitelé chtějí snadno použitelná elektronická zařízení a příslušenství, která jim přinesou stálé potěšení a velmi vysokou užitnou hodnotu. Při hledání a výběru těchto produktů však potřebují poradit. Dodáme Vám materiály pro umístění v místě prodeje, předváděcí panely, prezentační desky, pultové stojany, zdroje produktů pro Vaše systémy a volitelná balení s přehlednými ikonami, které Vašim zákazníkům umožní přehledně vybírat produkty a posílí Vaši prodejní sílu. 

Způsob, kterým se zákazníci orientují na to, co, kde a jak nakupovat, se mění. Online i offline. Vaši zákazníci hledají ty správné produkty nejen v kamenných obchodech, ale také online. Věříme, že při jakémkoli způsobu hledání musí být informace přehledné, snadno dohledatelné a v souladu s osobními potřebami uživatelů. Jedním z příkladů jsou naše uživatelsky přívětivé webové stránky s nejnovějšími produkty a praktickým vyhledávačem obchodů.  

Naše služby, Vaše služby

Svým zákazníkům chcete nabídnout produkty s vysokou užitnou hodnotou. Stejně jako my! Jsme hrdí na fakt, že všechny naše produkty jsou certifikovány a vyráběny v souladu se standardy BSCI a testovány pro zajištění konzistentní kvality. Dále zaručujeme dostupnost a doručení produktů na správné místo a ve správný čas. Dokonce i přímo Vašim zákazníkům.
 
Rádi bychom zajistili snadnější a chytřejší výběr produktů Nedis s pomocí intuitivního balení, snadno použitelných produktů a mnoha doplňkových informací, jako jsou specifikace, příručky, kvalitní dokumentace a velmi přehledné fotografie produktů. 

Pokud si vyberete produkty Nedis, vybíráte si také osobní služby. Vyhrazený produktový specialista s potěšením zodpoví veškeré případné dotazy Vás i Vašich zákazníků. 

Chcete se stát partnerem společnosti Nedis?

Staňte se prodejcem a získejte plný přístup k našemu e-shopu. Nebo nás kontaktuje, pokud máte jakékoli dotazy.