Naše obchodní řešení

Nedis®, značka

Chytřejší, jednodušší a zdravější život. Značka Nedis® nabízí kompletní řadu vysoce kvalitních produktů s vysokou užitnou hodnotou, které dokonale vyhovují každodenním potřebám Vašich zákazníků.

Zjistěte, jak na to

Private labelling

Rozšiřte svou nabídku produktů o výrobky vlastní značky. Nabízíme Vám kompletní služby soukromého označování, které zahrnují například sourcing, kontrolu kvality, design a logistiku.

Zjistěte, jak na to

Objednávejte ve velkém a ušetříte

Zachyťte plný potenciál své produktové řady pomocí chytrých objednávek. Maximalizujte své zisky a zajistěte splnění potřeb svých zákazníků.

Zjistěte, jak na to

Komplexní péče o nejrůznější potřeby značky

Jsme chytrý obchodní partner, který Vám nabízí nejen své produkty, ale také se stará o celý proces od hledání zdrojů přes tvorbu obalu, prezentaci a návrh produktu až po vlastní přepravu a mnoho dalšího. Vyberte typ svého podnikání a zjistěte více: 

Naše chytré nástroje pro Vás

Jsme hrdým partnerem více než 50 000 spokojených zákazníků. V průběhu let se nám podařilo získat hluboké znalosti o trhu a vytvořit různé chytré nástroje pro naše partnery.

Nedis, your smart business partner

 

Nedis, your smart business partner

 • Smart branding
  Společnost Nedis® v roce 2018 s hrdostí představilo své nové, ručně psané logo; Ručně psané je proto, že se jedná o naši osobní značku. Milujeme elektroniku, díky které je Váš život jednodušší, pohodlnější a zábavnější. Značka Nedis je Vaší chytrou volbou, kterou utváříme pro Vás a ve spolupráci s Vámi. 
 • Smart guidance
  Naše mysl je doširoka otevřená a snažíme se sledovat všechny novinky v oblasti příslušenství pro elektroniku, produktů a komplexních chytrých řešení. Naši rozsáhlou nabídku každý měsíc rozšiřujeme o 100 nových produktů. Všechny naše produkty nabízejí vysokou užitnou hodnotu. Díky tomu mají Vaši zákazníci k dispozici širokou nabídku a chytré alternativy k předním značkám.
 • Smart mixing
  Náš chytrý prodejní koncept Vám umožní snadno přizpůsobit a obohatit svůj sortiment. Nové produkty můžete přidávat bez toho, abyste mísili značky, a mátli tak své zákazníky. 3 typy balení – Fresh Green, Stylish Titanium a Trend – se vzájemně doplňují a odliší Vás od konkurence.
 • Smart selling
  Značka Nedis nabízí kompletní sortiment spotřebičů a příslušenství, které dokonale odpovídá tomu, co dnešní spotřebitelé hledají. Díky 4 000 nových skladových produktů značky Nedis Vám již nikdy neunikne žádná prodejní příležitost. Dále Vám můžeme nabídnout zcela nové materiály pro umístění v místě prodeje, předváděcí panely, prezentační desky, pultové stojany, zdroje produktů, fotografie a volitelná balení s přehlednými ikonami.
 • Smart operation
  Náš plně optimalizovaný dodavatelský řetězec stojí na pevných pilířích, jako jsou naše kanceláře v Asii a naše dlouhodobé vztahy se spolehlivými partnery již od roku 1982. Přinášíme Vám nejnovější řadu relevantních produktů. Mimo jiné jsme hrdí také na to, že všechny naše produkty jsou certifikovány a vyráběny v souladu se standardy amfori BSCI.
 • Smart service
  Při spolupráci se společností Nedis komunikujete s reálnými lidmi, kteří Vás znají a jsou zde pro Vás. Zaručujeme dostupnost a doručení správných produktů na správné místo a ve správný čas. Objednávání je snadné prostřednictvím našeho e-shopu, aplikace scan-to-order nebo datových přenosů přes rozhraní EDI. 

Chcete se stát partnerem společnosti Nedis?

Staňte se prodejcem a získejte plný přístup k našemu e-shopu. Nebo nás kontaktuje, pokud máte jakékoli dotazy.